اخبار برگزیده

مسابقات قهرمانى آنلاین تایچى؛ این بار در خانه قهرمان شوید

براى اولین بار یک اتفاق جدید براى ورزش تایچى در سطح ملى و بین المللى رقم خواهد خورد و مسابقات یک رشته از هنرهاى رزمى به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. بعد از کمپین موفق #تایچى_درخانه و آموزش هاى آنلاین تایچى توسط اساتید کمیته تایچى چوان، مقرر است مسابقات تایچى این بار در خانه علاقه مندان و ورزشکاران سراسر کشور در شرایطى که تمام رویدادهاى ورزشى کشور به علت شیوع بیمارى کویید ١٩ لغو شده است، برگزار گردد.
شرکت در این دوره از مسابقات رایگان خواهد بود و چگونگى ثبت نام و شرکت در این رویداد در آیین نامه فنى مسابقات مشخص شده است.
اساس ایده‌ی این مسابقات برای تشویق عموم به ماندن در خانه، انجام فعالیت هاى ورزشى و ادای مسئولیت اجتماعی کمیته تای چی و فدراسیون ووشو ایران و حامیان این رویداد است.قهرمانان واقعی در خانه می‌مانند و در خانه ورزش می کنند.
این مسابقات در رده‌های سنی نوجوانان،جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانى ورزشکاران و این بار در خانه هاى آنها برگزار خواهد شد و به نفرات برتر حکم و مدال الکترونیکى قهرمانی اعطا خواهد شد و فیلم اجرای ایشان به عنوان فرم برتر در رسانه‌های ووشو ، تای‌چی کشور منتشر خواهد شد.
نتایج قهرمانى در روزجهانى تایچى مقرر با ۵ اردیبهشت ٩٩ اعلام مى گردد.
مهلت ثبت نام در این دوره از مسابقات تاپایان فروردین ماه ۹۹ خواهد بود.
قضاوت این دوره از مسابقات توسط داوران رسمی فدراسیون ووشو انجام می‌گردد.

لینک ثبت‌نام در مسابقات:
https://forms.gle/sZP7f9gkweos47776

برای دریافت آیین نامه مسابقات به کانال تلگرام کمیته تایچی به آدری زیر مراجعه نمایید

https://t.me/irantaichi_wushu

Leave a Comment